czwartek, 30 lipca 2009

Hej hej, kto pokryje Jordana?

Wczoraj rozegrałam najmilszy mecz w CBA ever ever ever. Mogłam sobie robić dwutakty, rzucać spod brody, jedną ręką, na ślepo przed siebie i za siebie i wszystko to uchodziło mi na sucho - a to dlatego, że wystąpiłam w duecie z Magicznym Timofem. Nie ważne, co zrobiłam, Timof i tak zawsze zdążył dobiec, złapać, zebrać i wrzucić do kosza, z dwoma zawodnikami drużyny przeciwnej na plecach i jednym u nogi. Pokonaliśmy Wondera, Kubę i Maćka Banasia (nowy, cenny nabytek) 100:59. Jeżeli chodzi o mnie, bardzo chętnie będę grała do końca sezonu w tym ustawieniu.

Oto cały skład:Wszyscy skakali (no dobra, oprócz mnie) ale Timof skakał najwyżej i najdokładniej:Koncepcji na pokonanie Dream Team było wiele, między innymi Atak Psychologiczny oraz Niespodziewane Formacje Baletowe:

Nie ważne, że piłki nie widać, Timof i tak ją złapie:A tutaj ja krzeszę z siebie rzadkie iskry dynamizmu:
Całość spektaklu dzielnie obserwowała moja siostra Urszula, której dziękuję za 1500-2-900 zdjęć, a także Bolek The Dog.Na koniec zjawił się też Kingpin, ale pochłonęły go komiksiki i nie włączył się do gry.Zapraszam na poniedziałek, czas i miejsce bez zmian.

6 komentarzy:

 1. ja to się bojam kuszykówki..
  ale ja to yba jaki gupi estem..

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj pograłbym sobie chętnie... Szkoda że mieszkam na zadupiu i kosza tutaj nie uświadczysz, a na wynajem hali mnie nie stać :/

  OdpowiedzUsuń
 3. A jaki jest to czas i miejsce? Ktos mi mowil na kabatach ostatnio, ale nie pamietam, a od poniedzialku bede mial kilka dni wolnego i chetnie bym sie sprobowal z Legendarnym Latajacym Timofem :P

  OdpowiedzUsuń
 4. To chyba była najśmieszniejsza edycja CBA, zwłaszcza Niespodziewane Formacje Baletowe mnie zabiły :)
  A Timof ma bana na grę tyłem do kosza.

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja tu widzę, że nagle twój blog to miejsce relacji meczy koszykówki ;). A gdzie jakiś art, komiks :3?
  No i liczę, że następnym razem dorzucisz więcej fotek.

  OdpowiedzUsuń
 6. Fotki są podobne do siebie wszystkie, nie ma co przesadzać.
  A czas i miejsce to 17 na boisku szkoły przy Smolnej, jutro na Kabatach mogę dokładniej wyjaśnić.

  OdpowiedzUsuń