środa, 5 września 2012

Ciemna strona w przedsprzedaży

Poinformowałam o tym wszędzie, ale nie na blogu - to błąd! Ciemną stronę księżyca, mój wreszcie-porządny-debiut można już zamawiać w przedsprzedaży na stronie Centrali. Wystarczy KLIKNĄĆ TUTAJ, można też w okładkę na pasku z prawej strony.

Na zachętę - opinia Olgi Tokarczuk:

Wszystko, co naturalne powinno być oczywiste i pójść gładko. 
Ale od kiedy człowiek myśli i ma zdolność do podstawowej autorefleksji naturalne staje się problematyczne. 
 
W tej książce człowiek, kobieta, przygląda się dziewięciu miesiącom ze swojego życia, czasowi szczególnemu, kiedy to nosi w brzuchu innego człowieka. I nic nie jest tu oczywiste ani gładko nie idzie. Wręcz przeciwnie: wiele sytuacji nagle odsłania swój absurd,  inne  komizm, a są tu też takie, które budzą prawdziwą grozę. Olga potrafiła znaleźć naprawdę dobry punkt widzenia na ten dziwny czas, jakim jest ciąża, i szczerze i dowcipnie opowiedzieć go innym.

Ten tekst znajdzie się na skrzydełku. Jestem zaszczycona. 

A w środku między innymi: obscena-golizna-domowa psychoanaliza! Pozostałe pięć plansz przykładowych znajdziecie na podlinkowanej powyżej stronie wydawcy.


Jest początek miesiąca, pensje jeszcze na koncie, te przelewy, na które czekacie, na pewno zaraz przyjdą - czas złożyć zamówienie!

5 komentarzy:

 1. Ho ho, ho ho ho ho nawet! Gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 2. przepiękne te Twoje obrazki! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyznaję bez bicia,że trafiłam tu z 'Dzień dobry tvn' (które oglądam z miłości do duetu Wellman & Prokop). Muszę przyznać,że niezły fart mi się trafił! Komiksy są świetne!!! Gratuluję i czekam na następne historie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję i w porozumieniu z córką (co do udzielenia mi wolnego czasu w trakcie dnia) będę starała się rysować częściej niż raz na miesiąc!

  OdpowiedzUsuń
 5. Cieszę się niezmiernie :) I jestem pewna,że Greta dostarczy masę nowych inspiracji (z życia wziętych).

  OdpowiedzUsuń