wtorek, 7 września 2010

Oh glorious day!

Otworzyłam właśnie maila i okazuje się, że dziś jest mój szczęśliwy dzień! Oto, co na mnie czekało:

Z Mr.Axel P. Lehmann
Jestem Mr.Axel P. Lehmann Od Harlsden, North West London, tutaj w Anglii. Pracuję na USB Banku Inwestycyjnego w Londynie. Piszę ci z mojego biura, które będą z ogromną korzyścią dla nas obu. W moim departamencie, jako członek Komitetu Wykonawczego Grupy Com-mittee i Chief Risk Officer (Biura Regionalnego Greater London), odkryłem opuszczonej sumę 15 milionów funtów Great British Pounds (piętnaście milionów Great British Pounds) na koncie należącym do jednego z naszych zagranicznych klientów Late Mr.Steve Allen. obywatel amerykański, który niestety stracił życie w wypadku, w tym jego żona i córka tylko.

Wybór jest skontaktować się cieszyła z charakteru geograficznego, w którym mieszkasz, w szczególności ze względu na wrażliwość transakcji. i poufność w niniejszym dokumencie. Teraz nasz bank został czeka na którykolwiek z krewnymi, aby się-up do roszczenia, ale nikt nie zrobił. Ja osobiście nie powiodła się odnalezienie krewnych na 4 lata teraz, szukam Twojej zgody, aby zaprezentować Państwu jak najbliższych krewnych, że wpływy z tego konta wyceniono na 15 milionów funtów może być wypłacona do Ciebie / Czy beneficjent do zmarłego tak.

To będzie wypłacane lub udostępniane w tych procentów, 60% do 40% mnie i dla Ciebie. Mam zabezpieczone wszystkich niezbędnych dokumentów prawnych, które mogą zostać wykorzystane do wykonania kopii zapasowej tego twierdzenia jest uczynienie. All I need to wypełnić swoje nazwiska do dokumentów i zalegalizować go w sądzie, aby udowodnić Ci za prawowitego beneficjenta. I wszystkie wymagają teraz jest uczciwy współpracy, poufności i zaufania w celu umożliwienia nam patrz poprzez tę transakcję. Gwarantuję Ci, że będzie to wykonane zgodnie z prawem rozwiązanie, które będzie chronić komputer z wszelkich przypadków naruszenia prawa.

Proszę dostarczyć mi następujące: jak mamy 7 dni na go uruchomić poprzez. to jest bardzo bardzo pilna, prosimy.

1. Imię i nazwisko
2. Bezpośredni Numer telefonu komórkowego
3. Wiek
4. Twój adres kontaktowy.

Po przejściu przez metodyczną wyszukiwania, postanowiłem skontaktować się z Tobą nadzieję, że znajdziecie interesujące tej propozycji. Proszę na potwierdzenie tej wiadomości i wskazując zainteresowanie będzie dostarczyć Państwu więcej informacji. Starają się dać mi znać swoją decyzję jak najszybciej.
Pozdrawiam,
Mr.Axel P. Lehmann
Czy beneficjent zmarłego tak?

4 komentarze:

  1. ja to dostaje ostatnio maile z tematem "Your wife photos attached" i aż kusi mnie żeby kliknąć... bo się zastanawiam jak będzie wyglądała moja żona... ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. ale serio trzeba przyznać, translate gugla jest coraz doskonalszy, ma zrozumienie na wyciągnięcie stubitów;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Kasia też takie dostała, ale po polsku, a nie polskiemu. Widać jakiś rodzimy spam-bot.

    OdpowiedzUsuń