piątek, 29 kwietnia 2011

Ground control to Major GoatObrazek dziwnie mały, ale od dwóch lat mam tego bloga i nadal nie rozgryzłam sekretu dodawania komiksów w odpowiedniej wielkości (nie żebym szczególnie próbowała). Po kliknięciu zrobi się większy.

W każdym razie jest to pierwsza część przygód kozła w prahistorii, którą wymyśliłam i narysowałam dla dzieci zwiedzających Muzeum Archeologiczne w Poznaniu. Marek Turek powiedział, że mam prawo je (przygody) publikować, a ja korzystam z rad Marka (poprzednie dwie: "nie rysuj w środku kadru tego, czego nie umiesz narysować poprawnie" oraz "nie publikuj rzeczy, z których nie jesteś do końca zadowolona" przyświecają mi w codziennej pracy), więc oto jest i cdn.

Do transformacji pozostało 8 dni.

4 komentarze:

 1. Powstanie nowy mem - plecy kozła....

  OdpowiedzUsuń
 2. hm, o tej transformacji (transsubstantacji?) Waszej we wszystkich radiach trąbią - ma być jakaś królowa podobno nawet obecna..

  OdpowiedzUsuń
 3. Mówiłam - nie przyjeżdżaj, szkoda zachodu, ale się uparła.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wydaje mi się, że przy wrzucaniu obrazka na blogspocie trzeba kliknąć na nim kursorem w oknie edycji posta. Wtedy rozwija się pasek, na którym można wybrać wielkość obrazka - od małego poprzez średni aż po rozmiar oryginalny.
  Niedługo będę w Poznaniu, postaram się wmieszać w tłumek dzieci zwiedzających Muzeum Archeologiczne - może dostanę Twój komiks o kozie
  ? :)

  OdpowiedzUsuń