poniedziałek, 4 października 2010

MFKiG 2010 -- fotorelacjaMały, tłusty elf przydybany jeszcze w Warszawie w kapeluszu z pracowni Pawie Oczko.Wszystkim się zdawało, że Sztybor gra jeszcze, a to Gheorghe Zamfir.Z rybą w nazwisku, a więc oczywiście Michał Śledziński, obok Tłusty Elf infekuje czapeczką - analogiczna już lewituje w stronę niespodziewającego się niczego Michała.Whizz Kid, czyli osoba zapytana, czy jest Demem, czyli Dem.Mateusz Skutnik, znany rysownik z Krakowa, tu: studium w Szkarłacie.Zebranie PSK, sobota, godzina 10.00.Tort z okazji 10. lecia Kultury Gniewu.

Łódź komiksem stoi i dekoruje - tutaj okolicznościowe instalacje miejskie z okazji zwycięstwa "Łaumy" w plebiscycie na komiks roku.Osoba zapytana, czy jest Skarżą, a wiec - Skarża, komisarz Gordon z Batmana, Tłusty Elf.Daniel Chmielewski rysuje Miss Pterodaktylu.Na tym festiwalu zrebootowany Szymon Holcman nie spał!Wspominałam już, że Łódź chętnie promuje komiks w przestrzeni miejskiej? Tutaj kursy balsamowania zwłok, zorganizowane w hołdzie dla serii wydawanej przez Hanami.Grupa anonimowych turystów ze Słupska rozgląda się za Grzegorzem Rosińskim.Zmęczeni latami rysowania komiksów Henryk Jerzy Chmielewski i Jerzy Wróblewski uwięzieni w czasoprzestrzeni dworca, który zwie się Łoź Fabczna.10 komentarzy:

 1. Czy to ta słynna czapeczka lejkowata do destylacji denaturatu?

  OdpowiedzUsuń
 2. Kadr z duchem statuy wolności - filmowy, epicki...

  OdpowiedzUsuń
 3. Bo to dzieło Mistrza Chmielewskiego Kadrowania.

  OdpowiedzUsuń
 4. Olga! czadowa czapka, czadowe włosy i czadowe okulary! świetnie wyglądasz! całusy :)

  P.S. Wonder, Ty także ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śmiszna, relacja i jakaś taka inna od dotychczasowych. Ale z przyjemnością nawiedzam stronkę i pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Aleś się zmieniła :) Czadowa czapencja i relacja.

  OdpowiedzUsuń
 7. czapeczka rządzi :> fajnie że Cię spotkałam. a w czasoprzestrzeni dworca też byłam uwięziona. ale już po bólu. i z głową też lepiej X)

  OdpowiedzUsuń
 8. Za przypomnienie o nazwaniu mnie Demem obetnę Ci czubek Twojej okropnej, okropnej czapki.

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękuję wszystkim w imieniu czapki. Wpadnijcie na stronę Pawiego Oczka. Warto.

  OdpowiedzUsuń